Unbeatable Trucking Service

Starting from loading to unloading and maintaining the highest standards in terms of safety while in transit, we take nothing to chance.

TÜRKNAK LOJİSTİK

Gece vardiyası ekibi ile İstanbul’dan yol yasağından önce çıkıp Ankara’ya gelen araçlar boşaltılmak üzere saat 04:00 de peronlara alınarak Şehiriçi servis araçlarına yüklenirler.

Sabah vardiyasında gelen ekibimiz tarafından, yol mesafelerine bağlı olmak kaydı ile saat 08:45 ile 09:00 arasında yükleri müşterilerimize ulaştırmamız sağlanır.

Tüm birimlerdeki toplam 30 adet Şehiriçi dağıtım-toplama servis araçları ve birimlerdeki toplam 102 çalışanı ile komplike taşıma faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

KM Yol Yaptık
Zile Bastık
Paket Taşıdık

Çalışma Alanlarımız

Türknak Lojistik havayolu, denizyolu, karayolu, proje taşımacılığı alanlarından hizmet vermektedir. Geniş çaplı Lojistik Proje aktivitelerimiz ve tecrübemizden gelen uzmanlığımız ile tüm sektörlere hizmet etmeye devam ediyoruz…

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Nihai amacımız lojistik alanında yaptığımız çalışmaların kalitesini artırmaktır. Bu kapsamda elimizde ki  imkanlar ve kaynaklar ölçüsünde yapmış olduğumuz çalışmaların daha etkili ve verimli hale getirilmesi için sizlerden de öneri ve fikirlerinizi bekliyoruz.

Haberler

 • 10
  Ara

  ÖTV Müjdesi

  İhraç malı taşıyan araçlara yurtdışına çıkışta verilen 550 litre ÖTV’siz mazot miktarının yapılan tebliğ değişikliği ile 900 Litre’ye yükseltilmesini değerlendiren Uluslararası Nakliyeciler Derneği Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Sektörümüzün talebi üzerine İhraç malı taşıyan araçların...

  learn more
 • 10
  Ara

  Taşımacılık Yönetmeliği

  Lojistik ve taşımacılık sektörü uzun zamandır Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasını talep ediyor. Bu beklentileri dikkate alan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yeni bir yönetmelik hazırlayarak sektör paydaşlarının görüş ve önerilerine sundu. 20...

  learn more

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterimizin talebi doğrultusunda, ödeme koşullarınıza uygun vade desteğini sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Tedarikçilerimize yapılan ödemelerimizi kendi finansal inisiyatifimiz doğrultusunda kısa vadeli olarak gerçekleştiriyoruz.

Evet. 2010 yılında tüm lojistik operasyonlarda kullanmak üzere ISO 9001 kalite belgemizi edindik ve süreçlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz. Operasyonunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, Türknak Lojistik in üst düzey kalitede ve profesyonellikle size hizmet verebileceğinden emin olabilirsiniz.

Evet depolama hizmeti veriyoruz.Ankara ve İstanbul da toplam 40 dönüm kapalı alanda depolama hizmeti vermekteyiz.

Merkez
 • Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Caddsi.No:26 Bağcılar / İSTANBUL

 • +90 212 679 10 81

Orhanlı
 • İstanbul Tır Kamyon Garajı Anadolu Mah. Kanuni Cad. Garaj içi depo No:12-13 Orhanlı / İSTANBUL

 • +90 216 540 56 03

Ankara
Bursa